SADECE ÇİKOLATANIN DEĞİL REKLAMIN DA USTASI “ELİT ÇİKOLATA”

elit_ktistal_odul_300

Reklamcılar Derneği tarafından 1989 yılından bu yana düzenlenen ve bu sene 24’üncü yaşını kutlayan ‘Kristal Elma Ödül Töreni’ 28 Haziran Perşembe akşamı Suada’da gerçekleştirilen muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.

Türkiye’nin reklamcılık alanındaki “En”lerini belirlemek üzere gerçekleştirilen Kristal Elma’da, Concept Reklam Ajansı ‘Çikolatanın Ustası Elit’ reklam filmi ile “Çok Mecralı Kampanya ve Kampanyalar” dalında büyük ödülün sahibi oldu.

Elit her ne kadar reklam kampanyasında “Reklamda Acemiyiz, Çikolatada Usta” sloganını kullanmış olsa da, değer görüldüğü bu ödül ile “Reklamda da Usta” olduğunu bir kez daha kanıtladı. Elit Çikolata serinin gelecek filmlerinde de izleyicilerin karşısına şaşırtıcı sürprizler ile çıkacak…


SEÇİÇİ KURUL ÖZEL ÖDÜLÜ ELİT ÇİKOLATA’NIN

Seçici Kurul Özel Ödülü ise Kristal Elma Seçici Kurulu tarafından, reklam veren olarak Elit Çikolata’ya verildi. Ödülü Elit Çikolata adına Genel Müdür Burak Halimoğlu, Pazarlama Müdürü Tolga Halimoğlu ve Mediacom’un COO’su Özlem Ergazi aldı.


KRİSTAL ELMA 1989’DAN BU YANA DÜZENLENİYOR

Kristal Elma Ödülleri 1989 yılından bu yana Reklamcılar Derneği tarafından organize ediliyor. Türkiye’nin en iyi reklamları ve ajansları özel bir jüri tarafından değerlendirilerek ödüllendiriliyor.

BASINDA “KRİSTAL ELMA” ÖDÜLLERİ

HABERTÜRK’te yer alan “Reklamın Ustası Elit Çikolata Oldu” Haberi İçin Tıklayın
SKYTURK360’ın Kristal Elma Ödül Töreni Haberi İçin Tıklayın

MARKETING TÜRKİYE’nin Kristal Elma Ödül Töreni Haberi İçin Tıklayın
MEDYATAVA’nın Kristal Elma Ödül Töreni Haberi İçin Tıklayın
MEDYARADAR.COM’un Kristal Elma Ödül Töreni Haberi İçin Tıklayın
HABERLER.COM’un Kristal Elma Ödül Töreni Haberi İçin Tıklayın
KOBIDEN.COM’un Kristal Elma Ödül Töreni Haberi İçin Tıklayın

Diğer Haberleri Listele