ISM 2012 FUARINDA ‘ELİT TATLAR’

ism_elit_kucuk

29 Ocak- 1 Şubat 2012 tarihinde dünyanın en büyük Çikolata, Şekerleme ve Bisküvi fuarı olarak kabul edilen ISM 2012 International Sweets and Biscuits yeniden kapılarını açıyor. Elit, her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm kategori ürünleri ve lansman ürünleri ile fuardaki yerini alıyor.

ISM Köln fuarının en büyük özelliği sektörde faaliyet gösteren, dünyanın dört bir yanından yüzlerce üreticinin, ithalatçının, ihracatçının, distribütörün aynı çatı altında bulunması. Öyle ki; fuar bu anlamda sektörümüzün en rağbet gören, katılımcı ve ziyaretçi potansiyeli, iş hacmi en fazla olan fuar olarak tüm dünyada tescilli. Ayrıca fuar, katılımcı firmaların mevcut ülke distribütörleri ve müşterileri ile buluşma, iş imkanlarını geliştirme açısından da oldukça büyük önem taşıyor. Sektördeki son gelişmeler, yeni yaklaşımlar, farklı ürünler; kısacası sektörün tüm dinamikleri bu fuarda.

Sektörün en büyük fuarı olan ISM Köln’ü ziyaret edecek siz değerli iş ortaklarımızı, Hol 11.1 – G 009 numaralı standımızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Diğer Haberleri Listele