‘ELİT TATLAR’ ISM FUARINDA

ism

Her sene Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen ve dünyanın en büyük Çikolata, Şekerleme ve Bisküvi fuarı olarak kabul edilen ISM International Sweets and Biscuits, 26-29 Ocak 2014 tarihleri arasında bir kez daha ziyaretçilerini ağırlıyor.

1

1
Elit, her sene olduğu gibi bu sene de en son ürün portföyü ile yerini alıyor. H11.1 G009 numaralı standımızda tüm sektör profesyonellerini ve Elit müşterilerini ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

2

2

ISM Köln fuarının en büyük özelliği sektörde faaliyet gösteren, dünyanın dört bir yanından yüzlerce üreticinin, ithalatçının, ihracatçının, distribütörün aynı çatı altında buluşması. Öyle ki fuar bu anlamda sektörümüzün en rağbet gören, katılımcı ve ziyaretçi potansiyeli üst düzeyde, iş hacmi en fazla olan fuarı olarak tüm dünyada tescilli.

3

Ayrıca fuar, katılımcı firmalar için mevcut ülke distribütörleri ve müşterileri ile bir araya gelme, iş imkanlarını geliştirme açısından da oldukça büyük önem taşıyor. Sektördeki son gelişmeler, yeni yaklaşımlar, kısacası sektörün tüm dinamikleri bu fuarda!
Standımızda buluşmak dileğiyle…

4

Diğer Haberleri Listele