USTALIK SIRRIMIZ

i-ustalik-sirrimiz

İşimizin ustasıyız, çünkü çikolatayı tutkuyla seviyoruz. Çevreye ve doğaya sahip çıkan, değerlerimize bağlı, yeniliklere açık, insana değer veren bir anlayışa sahibiz. Bu değerlerimizi üretimimizin ve yönetimimizin her aşamasında uyguluyoruz.

Ustalığımızın temelinde ise kalite standardımız, geniş üretim kapasitemiz ve tüketici ihtiyaçlarına duyarlı anlayışımız var. Bize ustalık payesini kazandıran siz müşterilerimizden gelen öneri ve istekler bizim için çok önemli.

Her Alanda Toplam Kalite Yönetimi

Müşteri memnuniyetini tüm çalışanlarının katılımı ve paylaşımı ile gerçekleştiren; sürekli iyileştirme, pazar verilerine göre hareket etme, yaratıcı fikirler, kararlılık ve samimiyet bütünlüğü içinde ele alarak;

gibi kriterlerin üretimin ve yönetimin her aşamasında uygulanması için sürekli bir gelişim içinde olmak gerektiğine inanıyoruz. Tüm bu unsurların yer aldığı kalite anlayışımızın en önemli tamamlayıcısı ve aynası pek tabii ki siz değerli Elit tüketicileridir. Sizlerden gelen öneri ve istekler ile bunları karşılama noktasındaki süreç yönetimimiz, müşteri odaklı pazarlama anlayışımızın temelidir.